Rama u tall me Ndokën për rezultatin e ndeshjes po kreu i demokristianëve i jep përgjigjen që “shkrin” rrjetin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:12 04-06-2017 Rama u tall me Ndokën për rezultatin e ndeshjes po kreu i demokristianëve i jep përgjigjen që “shkrin” rrjetin

Rama njihet si një tifoz i "thekur" i "Zonjës së Vjetër", Juventuesit.

Ditën e djeshme në finalen e e madhe e Champions League ndërmjet Juventus dhe Real Madri që përfundoi me fitoren e Realit dhe humbjen e Juventusit, Rama publikoi një meme ironziuese dhe tallëse për kreun e PDK-së , Nard NDoka.

"Real Madrid - Juventus. Del 1, X ose 2", shkruhet në foto ndërkohë që kjo e ka bërë kryeministrin Rama të qeshë me lot.

Por “qesh mirë kush qesh i fundit”. Pas rezultatit të ndeshjes, Ndoka i ka kthyer “reston” .

Ndoka ka publikuar një foto të tijën duke qeshur me të madhe ndërsa shkruan: “Urime Edo, edhe më 25 qershor, si Juve sonte”.

Me komente është përfshirë edhe aktori i njohur Bes Kallaku.

real.jpg

narrddd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038436889648438
array(1) { ["section"]=> string(114) "rama-u-tall-me-ndoken-per-rezultatin-e-ndeshjes-po-kreu-i-demokristianeve-i-jep-pergjigjen-qe-shkrin-rrjetin-81132" }