Rama ulet në gjunjë për gjyshen e moshuar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:22 14-06-2015 Rama ulet në gjunjë për gjyshen e moshuar

Kjo është një foto e publikuar nga kryeministri Rama si “photo of the day”, pra foto e ditës.Kryeministri ulet në gjunjë për të përqafuar gjyshen e moshuar e cila e sheh me adhurim e shpresë. Një gjest i tillë nga komentuesit dhe ndjekësit e Ramës është komentuar si përulje e respekt dhe padyshim që mund të jetë,por nuk përjashtohet as mundësia që Rama të jetë ulur në gjunjë thjesht sepse është shumë i gjatë. Megjithatë gjesti i kryeministrit vlen për t'u pëgëzuar dhe fotoja ia vlen për të qenë foto-dite.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089960098266602
array(1) { ["section"]=> string(47) "rama-ulet-ne-gjunje-per-gjyshen-e-moshuar-13502" }