Rama VIDEOSELFIE me policin shqiptar në Zvicër, prezanton të riun buzagaz dhe me krenari: Të fala të gjithëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:35 08-11-2019 Rama VIDEOSELFIE me policin shqiptar në Zvicër, prezanton të riun buzagaz dhe me krenari: Të fala të gjithëve Edi Rama me policin shqiptar të Zvicrës

Kryeministri shqiptar Edi Rama ndodhet në Gjenevë të Zvicrës, ku po mbahet Forumi botëror Ekonomik me liderët e botës, dhe ata të ballkanit.

Në Zvicër Rama ka takuar një shqiptar të Kosovës të emëruar polic dhe ka shfrytëzuar rastin të bëjë një videoselfie.

Buzagaz dhe me krenari, kreu i qeverisë na prezanton të riun, i cili kujdeset për qytetarët në Zvicër.

“Ja shqiptarët që ruajnë Zvicrën, siç ruajnë edhe Kombet e Bashkuara, siç ruajnë edhe shumë vende. Nga Gjilani apo jo. Të fala të gjithëve në Gjilan, në Kosovë, në Shqipëri nga policia shqiptare e Zvicrës”, thotë Rama në video duke qeshur.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010912895202637
array(1) { ["section"]=> string(114) "rama-videoselfie-me-policin-shqiptar-ne-zvicer-prezanton-te-riun-buzagaz-dhe-me-krenari-te-fala-te-gjitheve-185145" }