Rama viziton biznesin, merr dhuratën e veçantë me qendisje (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:09 11-01-2019 Rama viziton biznesin, merr dhuratën e veçantë me qendisje (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka vizituar së fundmi një tjetër biznes. Rama ishte këtë herë në sipërmarje të vogël të punimit të tekstilit.

Teksa pa nga afër mënyrën e operimit të punës, numri një i qeverisë mori edhe një dhuratë. Bëhet fjalë për një copë të qendisur me emrin e kryeministrit dhe emojin "Like" (pëlqej), duke marrë shkas edhe nga lidhja e ngushtë e tij me rrjetet sociale.

"MIRËMËNGJES dhe me një tjetër bisedë për uljen trefish të taksave për biznesin e respektuar të shumë njerëzve të zakonshëm të këtij vendi, që njësoj si kjo familje, nuk rrinë duke u ankuar e mallkuar në fejsbuk e në kafene, po krijojnë punë e vende pune dhe rrisin të ardhurat përmes punës, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Rama në diçiturë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq ka pushtuar vendin, mësoni si pritet të jetë sot
Shqipëria renditet e fundit në Europë, cili është sektori  'problematik' »
Article Logic
Execution time: 0.011023044586182
array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-viziton-biznesin-merr-dhuraten-e-vecante-me-qendisje-video-148323" }