Rama zbulon një detaj të “fortë” nga takimi me Bashën, “ironizon” keq kreun e PD-së

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 04-05-2017 Rama zbulon një detaj të “fortë” nga takimi me Bashën, “ironizon” keq kreun e PD-së

Takimi i djeshëm mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha me ndërmjetësim të Presidentit Bujar Nishani nuk solli një marrëveshje konkrete mes palëve.

Pak minuta më parë vetë kryeministri ka postuar një foto gjatë takimit të djeshëm nëpërmjet të cilës ironizon kreun e PD-së Lulzim Basha. 

ghgjjgjgjgj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084419250488281
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-zbulon-nje-detaj-te-forte-nga-takimi-me-bashen-ironizon-keq-kreun-e-pd-se-77470" }