Rama zgjedh foton e vitit dhe ja kush është zgjedhja e tij

Publikuar tek: politike, më 19:17 01-01-2016 Rama zgjedh foton e vitit dhe ja kush është zgjedhja e tij

Midis morisë së fotove të postuara çdo ditë në llogarinë e tij në facebook e instagram kryeministri Edi Rama ka zgjedhur foton e vitit.

 Mes tyre ai ka zgjedhur takimin e përbashkët midis dy qeverive, asaj të Kosovës dhe të Shqipërisë mbajtur më 23 mars të vitit që lamë pas në Tiranë.. Fotoja është pëlqyer nga ndjekësit e tij të cilët duket sikur kanë qënë në unanimitet te plotë që kjo foto është zgjedhja e duhur.

edi1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092911720275879
array(1) { ["section"]=> string(64) "rama-zgjedh-foton-e-vitit-dhe-ja-kush-eshte-zgjedhja-e-tij-28965" }