Rama 'zgjohet' me fjalët e Muhammad Ali: Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre

Publikuar tek: aktualitet, më 07:49 02-06-2020 Rama 'zgjohet' me fjalët e Muhammad Ali: Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre Edi Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me fjalët e legjendës së boksit, Muhammad Ali.

"Mos numëro ditët, jepu vlerë atyre", është shprehja e thënë nga legjenda e boksit, ndërsa Rama e cilëson këtë shprehje si fjalë të çmuar.

Pothuajse çdo ditë Rama publikon shprehje të personave të famshëm dhe me influencë, ndërsa ndonjëherë këto shprehje janë edhe si një mesazh i koduar për t'iu përgjigjur kundërshtarëve politikë.


101673144_10157824122246523_6084737969913069568_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088198184967041
array(1) { ["section"]=> string(78) "rama-zgjohet-me-fjalet-e-muhammad-ali-mos-numero-ditet-jepu-vlere-atyre-208715" }