Rama zhvendoset në jug, poston foton e mrekullueshme nga Gjiri i Kakomesë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:54 06-06-2020 Rama zhvendoset në jug, poston foton e mrekullueshme nga Gjiri i Kakomesë Gjiri i Kakomesë

Tashmë që formalisht marrëveshja për reformën zgjedhore u arrit, kryeministri Rama ka menduar të çlodhet pak dhe mesa duket është zhvendosur në jug të vendit.

Kreu i qeverisë ka publikuar një foto të mrekullueshme nga Gjiri i Kakomesë, por nuk dihet nëse është një foto e shkëputur nga interneti apo vetë kryeministri Rama ndodhet atje. 

Në foto duket deti dhe një foto e kapur në momentin kur shkrepëtin rrufeja. Gjiri i Kakomesë është një destinacion turistik gjatë vetës në jug të vendit ndërkohë Rama ka shkruar dy tag-e, njëri prej tyre në anglisht që do të thotë Shqipëria e bukur.

Gjiri i Kakomesë është në Bregdetin e Jonit, në perëndim të fshatit Nivicë Bubar, midis Kapo Qefalit dhe Krorëzës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089819431304932
array(1) { ["section"]=> string(117) "rama-zhvendoset-ne-jug-poston-foton-e-mrekullueshme-nga-gjiri-i-kakomese-komentuesi-si-s-te-bie-ty-ajo-rrufeja-209329" }