Ramadani e nis si titullar, zbardhet formacioni i Panuccit ndaj Norvegjisë

Publikuar tek: sport, më 10:31 26-03-2018 Ramadani e nis si titullar, zbardhet formacioni i Panuccit ndaj Norvegjisë Trajner: Kristian Panuçi

Shqipëria dhe Norvegjia takohen sot prej orës 19:00 në stadiumin "Elbasan Arena" për të zhvilluar një ndeshje miqësore. Kuqezinjtë i kanë dhënë fund dje përgatitjeve që zhvilluan për këtë takim.

Me seancën e fundit përgatitore, Panuçi ka bërë gati dhe formacionin me të cilin do të zbresë në fushën e lojës. Siç edhe pritej, trajneri nuk ka dilema për lojtarët që do të startojnë si titullar kundër Norvegjisë.

Formacioni i mundshëm:

Shqipëria: Strakosha, Hysaj, Ajeti, Mavraj, Lenjani, Xhaka, Ramadani, Qaka, Roshi, Sadiku, Grezda

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025790929794312
array(1) { ["section"]=> string(80) "ramadani-e-nis-si-titullar-zbardhet-formacioni-i-panuccit-ndaj-norvegjise-114570" }