Ramën dhe Thaçin i bashkon Baton Haxhiu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:37 06-04-2015 Ramën dhe Thaçin i bashkon Baton Haxhiu

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ministri i Jashtëm Hashim Thaçi kanë një raport miqësie të veçantë midis tyre, çka nuk e ka karakterizuar më parë raportin Thaçi-Berisha në kohën kur udhëhiqnin dy shtetet shqiptare.

Miqësia e Ramës me Thaçin duket se ka një “kumbar” dhe ai është gazetari i njohur Baton Haxhiu. Batoni nuk e ka fshehur mbështetjen ndaj Ramës në fushtatën zgjedhjeve të 2013, madje në media është konsideruar edhe si këshilltar i tij.

Në këtë foto të shpërnadrë në rrjetet sociale, Batoni ka bashkuar sërish ndoshta për një intervistë për emisionin e tij, Ramën dhe Thaçin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019976139068604
array(1) { ["section"]=> string(44) "ramen-dhe-thacin-i-bashkon-baton-haxhiu-7965" }