Ramën e surprizon Alastair Campbelli, shkruan për të në libër

Publikuar tek: aktualitet, më 09:26 28-02-2015

Kryeministri Edi Rama është surprizuar sot kur e ka gjetur veten të përmendur në librin e ri të Alister Campbellit, specialist i komunikimit politik në Angli.

‘’Mirënjohësisht i surprizuar nga përfshirja në librin e ri të Alister Campbell, njeriu që ndryshoi botën e komunikimit politik dhe luajti rol kyç në lindjen e Neë Labour; partia e rilindur laburiste që ndryshoi Anglinë po edhe kuptimin e të majtës nën lidershipin e Tony Blair’’, shkruan Rama sot në ‘’Facebook’’

Campbell ka shkruar për kryeministrin Rama në librin ''Fituesit, si ia dalin mbanë ata''. Campbell shkruan për Nelson Manda, Bill Clinton, Tony Blair, Angela Merkel, Kevin Spacey e shumë të tjerë. Në videon prezantuese, autori ka zgjedhur edhe plane të Edi Ramës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjyqtarja Andrea dha ''arrest me burg'' për Doshin, vinte në rrezik faktet dhe kryente krime
Drejtoresha në foto me Ramën, Alushi: Është bërë për 8 mars, komentet të neveritshme »
Article Logic
Execution time: 0.01292085647583
array(1) { ["section"]=> string(65) "ramen-e-surprizon-alastair-campbelli-shkruan-per-te-ne-liber-4625" }