Ramën nuk e ‘mbajnë nervat’ në Shkodër, i bërtet socialistit: Mbylle gojën

Publikuar tek: politike, më 00:31 16-12-2015

Gjatë takimit të sotëm të kryeministrit Edi Rama me socialistët e Shkodrës ka pasur edhe një moment tensioni me tij dhe një socialisti të pranishëm në sallë.

Në momentin kur ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj kishte dalë në podium për të folur, dikush nga salla ka reaguar dhe kjo nuk i ka pëlqyer Ramës.

“A ka mundësi të dalësh ti t’ja lirosh vendin diku tjetër aty, apo do e mbyllësh gojën? Dëgjove çfarë të thashë?”, bërtet Rama.

Ky moment i përplasjes nuk është transmetuar ‘live’ në televizione. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010500907897949
array(1) { ["section"]=> string(76) "ramen-nuk-e-mbajne-nervat-ne-shkoder-i-bertet-socialistit-mbylle-gojen-27858" }