Ramës i fikin dritat, mbetet i bllokuar në ashensorin e Kuvendit

Publikuar tek: politike, më 11:49 03-02-2016 Ramës i fikin dritat, mbetet i bllokuar në ashensorin e Kuvendit

Edi Rama ngjiti, si çdo të merkurë, shkallet për tek Ilir Meta. Sot burimet kryeministrore tregojnë për "Koha Jonë" se ndërsa u fut në ashensor dhe pas pak sekondash u fikin dritat vetëm në ashensor. Dikur ia ndezën dritat dhe nuk preferoi më ashensorin, por përdori shkallët dhe këmbët.

Dy aletatët në qeveri, Edi Rama dhe Ilir Meta u takuan bashkë këtë paradite në zyrën e Kreut të Kuvendit. Ashtu si çdo të mërkurë, të dy diskutojnë për seancën parlamentare që pritet të zhvillohet nesër në kuvend. Edi Rama pa e vrarë mendjen doli qetë-qetë, shikoj se mos ishte Blushi tek hyrja e doli, transmeton "Koha Jonë".

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094399452209473
array(1) { ["section"]=> string(69) "rames-i-fikin-dritat-mbetet-i-bllokuar-ne-ashensorin-e-kuvendit-31622" }