Ramës i ndodh incidenti i papritur në mbledhjen e parë, si mbeti i pafjalë shefi i qeverisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:28 08-09-2017 Ramës i ndodh incidenti i papritur në mbledhjen e parë, si mbeti i pafjalë shefi i qeverisë

Një incident i pakëndshëm i ka ndodhur shefit të qeverisë Edi Rama në mbledhjen e Parë me Grupin Parlamentar të PS-së një ditë para fillimit të punimeve të Kuvendit.

Rama ka mbetur i “pafjalë” pasi asgjë që tha lideri qeverisës nuk u dëgjua. Shkak është bërë mungesa e audios. Një defekt teknik që i hoqi fjalën kryeministrit dhe që sigurisht e bëri ta përmbyllë ndoshta edhe më herët nga ç’ishte parashikuar.

Rama nuk i kishte marrë masat si duhet, pasi në sallë nuk kishte asnjë kamer tjetër përveç asaj të “Ertv”. Epo...le të themi që në mbledhjen e parë të Grupit Parlamentar të PS, ErTv dështoi në misionin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E cilësuan “barbar osman tipik”, shfaqet në publik imami Ylli Gurra, kush është administratori që e shoqëron (FOTO)
SMS-të e papublikuara të Besit: Si iu përgjigjën ftesës për dasmë Rama, Berisha, Meta, Veliaj, Grida Duma, Ylli Ndroqi ... »
Article Logic
Execution time: 0.011668920516968
array(1) { ["section"]=> string(96) "rames-i-ndodh-incidenti-i-papritur-ne-mbledhjen-e-pare-si-mbeti-i-pafjale-shefi-i-qeverise-91595" }