Ramës i shfaqet në ekran piktura e moshën 5-vjeçare, i kthehet gazetarit: Mendon se e mbaj mend pse e kam bërë… (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 22:12 01-03-2018 Ramës i shfaqet në ekran piktura e moshën 5-vjeçare, i kthehet gazetarit: Mendon se e mbaj mend pse e kam bërë… (FOTO)

Kryeminstri Edi Rama aktualisht është në një intervistë në emisionin “Debat në Channel One”.

Në ekran është shfaqur piktura e kryeminstrit që ka bërë në moshën 5-vjeçare. I pyetur për domethënien, Rama i është kthyer gazetarit: Tani ju mendoni se unë mund të di se cfarë kam menduar në atë moshë?

E mbani mend këtë pikturë?

Po e mbaj mend.

Kishit ndonjë ngjarje të veçantë që e bëtë këtë pikturë?

Tani ju mendoni se unë mund të di se cfarë kam menduar në atë moshë? Nuk mund të kthehem në kohë dhe të mbaj mend ngjarje të veçanta që lidhen me pikturat e mia po di që pikturoja cdo ditë edhe ngjarja ime e vecantë ishte të pikturoja.

Keni pikturë më të hershme se sa kjo?

Është një koleksion I vogël që e kanë ruajtur prindërit e mi por di që unë kam filluar të pikturoj që kur kam kapur lapsin. Këtë e di.

28537585_2137954189784040_1134629489_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010941982269287
array(1) { ["section"]=> string(120) "rames-i-shfaqet-ne-ekran-piktura-e-moshen-5-vjecare-i-kthehet-gazetarit-mendon-se-e-mbaj-mend-pse-e-kam-bere-foto-111938" }