Ranë në dashuri nëpërmjet “facebook”, zbulojnë se njiheshin që në shkollën fillore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:44 09-02-2015 Ranë në dashuri nëpërmjet “facebook”, zbulojnë se njiheshin që në shkollën fillore

Një çift të cilët e filluan lidhjen e tyre pasi u “takuan” në “facebook”, kanë zbuluar se njiheshin së bashku që në shollën fillore madje kishin vizituar dhe shtëpitë e njëri-tjetrit.

Saidee Bailey dhe Beau Samuelson, kishin dy vite diferencë kur realizuan një fotografi me nxënës të tjerë në 2001 dhe më pas shkuan në shkolla të ndryshme.

Kur 24 vjeçarja Saidee Bailey u regjistrua në “facebook” ajo u dërgoi kërkesë miqësie shumë shokëve nga shkolla e saj, përfshi edhe bashkëshortin e saj të ardhshëm.

“E kuptova menjëherë që kisha qenë dikur në këtë shtëpi kur shoqja e mamit më solli për të luajtur me fëmijët”, kujton Saidee. “Për herë të parë kur erdha këtu pashë një kalë lëkundës dhe mbaj mend që kam luajtur aty”, thotë ajo.

Kali lëkundës tashmë ka një vlerë të madhe sentimentale për çiftin dhe ata shpresojnë tja japin fëmijëve të tyre një ditë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033541917800903
array(1) { ["section"]=> string(84) "rane-ne-dashuri-nepermjet-facebook-zbulojne-se-njiheshin-qe-ne-shkollen-fillore-2874" }