Raportuesi i PE, Fleckenstein vizitë në Tiranë, takohet me liderët e vendit

Publikuar tek: politike, më 23:57 20-10-2015 Raportuesi i PE, Fleckenstein vizitë në Tiranë, takohet me liderët e vendit

Raportuesi i Parlamentit Europian për Shqipërinë, Knut Fleckenstein do të mbërrijë nesër në Tiranë për të zhvilluar një vizitë disa ditore në vendin tonë.

Është vetë Fleckenstein ai që lajmëron këtë vizitë, ndërsa në Shqipëri do të takohet me liderët kryesorë të vendit. Politikani europian do të zhvillojë gjithashtu takime me artistë, gazetarë dhe shoqërinë civile në vendin tonë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011737823486328
array(1) { ["section"]=> string(79) "raportuesi-i-pe-fleckenstein-vizite-ne-tirane-takohet-me-lideret-e-vendit-23594" }