Raqi i Alehandros zbulon sekretet nga e kaluara: Maznikut i bëra dasmën, Lali Erit i kam shkrepur foton e parë të dashurisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:23 29-01-2018 Raqi i Alehandros zbulon sekretet nga e kaluara: Maznikut i bëra dasmën, Lali Erit i kam shkrepur foton e parë të dashurisë

Sotiraq Spirollari, i njohur ndryshe si Raqi i Vilës Alehandro, zbulon “sekretet” nga e kaluara me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj dhe Arbër Maznikun, nënkryetarin e bashkisë, të dy miq të ngushtë e të hershëm të biznesmenit.

Raqi rrëfen se Maznikut i ka organizuar dasmën ndërsa Lali Erit në vitin 2005 i ka shkrepur foton e parë të dashurisë me Ajola Xoxën, sot bashkëshortja e Veliajt.

“Me miqte e mi të kahershem, Lali Erin dhe Maznikun. Në 2005 Maznikut i organizova dasmen, dasme me nje alegri të papërseritshme. Ndërsa Lali Erit, po atë vit, i kam shkrepur foton e parë të dashurise me Ajolen. Pimë një gotë vere dhe bëmë gezuar për kujtimet tona, mbledhura aty në një zë. Qofshin te bekuar në punët e tyre të dobishme për metropolin. E falenderova që më në fund pas 18 vitesh falë vullnetit bashkiak, u bë e mundur legalizimi dhe hipotekimi i pallatit ku banoj dhe shumë e shumë pallateve në mbarë Tiranën, duke na bëre një shërbim të çmuar. Por jo vetëm kaq...”, shkruan Raqi i Alehandros ndërsa ndan këtë foto.

sotiq.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009429931640625
array(1) { ["section"]=> string(128) "raqi-i-alehandros-zbulon-sekretet-nga-e-kaluara-maznikut-i-bera-dasmen-lali-erit-i-kam-shkrepur-foton-e-pare-te-dashurise-108359" }