Rashel Kolaneci si një 'bad boy', del VIDEOJA kur qëllon me armë pa iu dridhur qerpiku: Më fal mami...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:29 14-08-2019 Rashel Kolaneci si një 'bad boy', del VIDEOJA kur qëllon me armë pa iu dridhur qerpiku: Më fal mami...

Ajo është ndër femrat më të lakuara në media për format bombastike dhe për sensualitetin që e karakterizon.

Bëhet fjalë për Rashel Kolanecin, e cila shpeshherë e kthen të gjithë vëmendjen nga ajo.

Por krahas femrës sensuale, bukuroshja paska edhe një anë tjetër që ne nuk e dinim. Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet duke bërë qitje në poligon dhe gjuan pa iu dridhur qerpiku.

"Më fal mami, jam një djalë i keq", shkruan Rasheli krahas videos.

 
xdghjk.jpg

yfugklj.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010397911071777
array(1) { ["section"]=> string(102) "rashel-kolaneci-si-nje-bad-boy-del-videoja-kur-qellon-me-arme-pa-iu-dridhur-qerpiku-me-fal-mami-175283" }