Rashica i mahnit të gjithë në stërvitje, De Biasi fiksohet pas tij dhe ja çfarë vendos

Publikuar tek: sport, më 14:24 28-05-2016 Rashica i mahnit të gjithë në stërvitje, De Biasi fiksohet pas tij dhe ja çfarë vendos

Milot Rashica, futbollisti i grumbulluar së fundmi në kombëtaren përfaqësuese i ka mahnitur të gjithë në seancat stërvitore në Austri.

Trajneri i kombëtares Gianni De Biasi është fiksuar aq shumë pas tij sa e ka përdorur në çdo skemë të mundshme duke i përmbysur edhe planet. Trajneri pritet të “sakrifikojë” një mesfushor tjetër duke e lënë jashtë Euro 2016 pikërisht për talentin 20 vjeçar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029717922210693
array(1) { ["section"]=> string(91) "rashica-i-mahnit-te-gjithe-ne-stervitje-de-biasi-fiksohet-pas-tij-dhe-ja-cfare-vendos-41741" }