Rast emergjence në Gjirokastër, ambulanca s'shkon dot te i sëmuri por ja kush i vjen në ndihmë me shpejtësi (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:46 11-01-2017 Rast emergjence në Gjirokastër, ambulanca s'shkon dot te i sëmuri por ja kush i vjen në ndihmë me shpejtësi (FOTOT)

Një rast emergjencë është shënuar para pak minutash në Gjirokastër ku është dashur t’i jepet ndihma e menjëhershme për në spital një të sëmuri.

Ambulanca e ka patur të pamundur të shkojë të marrë të sëmurin për shkak se kalldrëmet janë të mbuluara nga akulli e bora por menjëherë në ndihmë të tij ka shkuar zjarrfikësja.

Mjeti zjarrfikës është duke transportuar të sëmurin në spital dhe paraprakisht raportohet se gjendja e tij është nën kontroll.

 

kall.jpg

kall1.jpg

 kall2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tjetër viktimë nga i ftohti, gjen vdekjen 38-vjeçari në Pogradec
Arilena Ara publikon foto nga shtrati, ja si duket këngëtarja pa grim (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011813163757324
array(1) { ["section"]=> string(118) "rast-emergjence-ne-gjirokaster-ambulanca-s-shkon-dot-te-i-semuri-por-ja-kush-i-vjen-ne-ndihme-me-shpejtesi-fotot-65223" }