Rastësia e çuditshme e Spiro Naçit, sot u përplas me eskortën, para disa ditësh e shante rëndë kryeministrin Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:03 28-11-2017 Rastësia e çuditshme e Spiro Naçit, sot u përplas me eskortën, para disa ditësh e shante rëndë kryeministrin Rama

Ditën e sotme në hyrje të Korçës ndodhi një aksident ku protagonist ishte eskorta e kryeministrit Rama dhe automjeti i një taksisti të quajtur Spiro Naçi.

Por një rastësi e çudtishme ka ndodhur me këtë taksist korçar. Vetëm disa ditë më parë ai shfaqej në rrjetet sociale duke sharë dhe ofenduar kryeministrin Rama, ndërsa sot u përplas me makinat e eskortës dhe gjendet në burg.

Një video e postuar nga fenomeni i rrjetetve sociale, Ilir Vrenozi tregon Spiro Naçin duke kënduar një këngë me ofendime dhe sharje për kreun e ekzekutivit Rama.

Më poshtë video: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0049002170562744
array(1) { ["section"]=> string(118) "rastesia-e-cuditshme-e-spiro-nacit-sot-u-perplas-me-eskorten-para-disa-ditesh-e-shante-rende-kryeministrin-rama-101019" }