Rasti 'Raket'/ I jepet ndihmë në qeli, Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore

Publikuar tek: rajon, më 15:08 24-08-2019 Rasti 'Raket'/ I jepet ndihmë në qeli, Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore

Prokurorja e dorëhequr speciale, Katica Janeva është në gjendje të rëndë shëndetësore, teksa ndodhet në burgun e grave të Shutkës.

Sipas mediave maqedonase Janeva ka pasur peobleme shëndetësore që para se të arrestohej nga policia.

Ndërsa thuhet se ish prokurorja merr ilaçe në qeli për depresionin. Ndërsa problem tjetër është edhe tensioni i gjakut. Ajo vazhdimisht është nën mbikqyrjen dhe kontrollet e mjekut.

Kujtojëm se Janeva është arrestuar për rastin “Reket” dhe akuzohet për keqpërdorim të detyrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026378154754639
array(1) { ["section"]=> string(81) "rasti-raket-i-jepet-ndihme-ne-qeli-janeva-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-176213" }