Rea publikon FOTON, Zaho si Rama, ky detaj tregon ngjashmërinë e kryeministrit me të birin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 15-06-2019 Rea publikon FOTON, Zaho si Rama, ky detaj tregon ngjashmërinë e kryeministrit me të birin

Vetëm pak momente më parë, vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ka publikuar një foto me vëllain e saj Zaho.

Rea dhe djali i vogël i kryeministrit Edi Rama shihen duke shëtitur në sheshin Skënderbej.

Një detaj që bie në sy janë çorapet e gjata me vija të të voglit Zaho.

Ky detaj e bën atë të ngjajë 100% me të atin, pasi edhe kryeministri njihet si një person që eksperimenton me veshjet, pjesë e së cilës janë edhe çorapet me ngjyra që e kanë vënë shumë herë në qendër të vëmendjes.

hdtgfhgl.jpg

Svfxdh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02406907081604
array(1) { ["section"]=> string(95) "rea-publikon-foton-zaho-si-rama-ky-detaj-tregon-ngjashmerine-e-kryeministrit-me-te-birin-168339" }