"Rea, vajza e Linda Ramës e punësuar në studion që projektoi sheshin Skënderbej"

Publikuar tek: politike, më 15:27 11-04-2016

Rea, vajza e Linda Ramës e punësuar në studion që projektoi sheshin "Skënderbej". Kështu denoncon ish kryeministri Sali Berisha ndërsa publikon këto tre foto me komentet përkatëse. Në foton e dytë është edhe dokumenti që siç shkruan Berisha, dëshmon se Rea Xhillari, vajza e znj Linda Rama është e punësuar dhe paguhet në borderone e kompanise 51N4E”.

Statusi i plotë i ish kryeministrit:

Album me tre foto qe tregojne se:

Foto Nr 1 kater kullat qe do ndertohen ne sheshin "Skenderbej" sipas faqes zyrtare te kompanise 51N4E qe ka bere projektin.

Foto Nr 2 deshmon se Rea Xhillari, vajza e znj Linda Rama eshte e punesuar dhe paguhet ne borderone e kompanise 51N4E. Edhe kjo sipas faqes zyrtare te kompanise.

Foto Nr 3, Sarajet e Edi Rames ne Surrel te projektuara nga e njejta kompani.sb

rea.jpg

rea1.png

rea2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093550682067871
array(1) { ["section"]=> string(83) "rea-vajza-e-linda-rames-e-punesuar-ne-studion-qe-projektoi-sheshin-skenderbej-37395" }