Reagimi befasues i Fatos Nanos pas takimit me Ramën: Nuk është çëshje timoni por destinacioni

Publikuar tek: politike, më 20:56 10-06-2017 Reagimi befasues i Fatos Nanos pas takimit me Ramën: Nuk është çëshje timoni por destinacioni

Pas takimit Rama-Nano prej më shumë se dy orë që u zhvillua në vilën kryeministrore në Durrës, vjen reagimi i parë i ish kreut të Socialistëve, Fatos Nano.

Në fjalën e tij ish kreu i Partisë Socialiste, Fatos Nano u përgjigj shkurt duke thënë: “ Nuk keni parë ende asgjë. Nuk është çështje timoni, por çështje destinacioni”.

Mbetet për t’u parë në vijim arsyeja e këtij takimi dhe nëse do të sjellë ndonjë zhvillim në politikën shqiptare. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri Rama shfaqet si asnjëherë më parë, zbulon momentin kur iu drodhën gjunjët nga emocionet: Nuk i mbaja dot lotët
Rama nuk e lëshon timonin, na thotë “mirëmëngjes” me këtë bashki të re (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013499021530151
array(1) { ["section"]=> string(85) "reagimi-befasues-i-fatos-nanos-pas-takimit-me-ramen-nuk-eshte-ceshje-timoni-por-81998" }