Reagimi i Ermal Mamaqit kur “dikush” i ngacmon shokun në rrugë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:40 27-12-2015

Për Ermal Mamaqin mund të keni krijuar ndoshta imazhin e një njeriu paqësor, por aktori i humorit shndërrohet në një tjetër njeri kur “dikush” i ngacmon shokun në rrugë dhe sidomos kur bëhet fjalë për një… trung peme.

Vetë Ermali ka postuar këtë video në faqen e tij në facebook, teksa shihet duke u ‘konfliktuar’ me atë që i ngacmoi shokun.

Gjithsesi, video ndërpritet në momentin kur situata kishte arritur kulmin, pa kuptuar se si përfundoi ky ‘sherr’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.40481495857239
array(1) { ["section"]=> string(72) "reagimi-i-ermal-mamaqit-kur-dikush-i-ngacmon-shokun-ne-rruge-video-28681" }