Reagimi i pazakontë i deputetit të PS: Ja për kë u bë Reforma në Drejtësi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:51 03-02-2017 Reagimi i pazakontë i deputetit të PS: Ja për kë u bë Reforma në Drejtësi

I pazakontë ky postim për deputetin e Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu i njohur për qëndrimet e tij gjithnjë zyrtare e serioze.

Megjithatë, duket se edhe Ndreu është përfshirë nga vala e humorit në internet dhe para pak minutash ka publikuar këtë foto si për të treguar se për kë u bë Reforma në Drejtësi. Fotoja ka habitur shumë prej ndjekësve të deputetit, që s'janë mësuar të shikojnë postime të kësaj natyre në faqen e tij.

“Për këtë ditë u bë Reforma në Drejtësi, që ata që e kanë mizën nën kësulë, të lagen...”, shkruan deputeti duke mos lënë as vend për koment.

pjerin.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032073974609375
array(1) { ["section"]=> string(78) "reagimi-i-pazakonte-i-deputetit-te-ps-ja-per-ke-u-be-reforma-ne-drejtesi-67612" }