Reagimi me një fjali i Ramës, META I KTHEN MENJËHERË përgjigje!

Publikuar tek: politike, më 18:04 11-06-2019 Reagimi me një fjali i Ramës, META I KTHEN MENJËHERË përgjigje!

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti Ilir Meta janë përfshirë në replika përmes rrjeteve sociale, lidhur me krizën politike në vend.

Pas reagimit të Ramës, i cili me një fjali të vetme shprehu vendosmërinë për mbajtjen e zgjedhjeve të 30 qershorit, vjen edhe përgjigja në kohë rekord e Metës.

Në një mesazh në Facebook, Meta i përgjigjet Ramës duke thënë se “Shqiptarët kanë nevojë për ZGJEDHJE, jo për votime!”.

Më herët Rama shkruajti në Twitter se ““Zgjedhjet do të bëhen në 30 qershor”.

dfgerheherhgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016848087310791
array(1) { ["section"]=> string(68) "reagimi-me-nje-fjali-i-rames-meta-i-kthen-menjehere-pergjigje-167830" }