Reagon Balla pas dëshmisë së bashës në prokurori: Me lekët që do paguash si shpifës, unë do rindërtoj një kopësht

Publikuar tek: barometri, më 10:10 13-10-2018 Reagon Balla pas dëshmisë së bashës në prokurori: Me lekët që do paguash si shpifës, unë do rindërtoj një kopësht

Reagon kreu i Grupit të PS Taulant Balla pas dëshmisë së kreut të PD Lulzim Basha në Prokurori lidhur me rastin "Xhisiela".

Balla i thotë Bashës se me lekët që do paguajë “si shpifës”, ai do rindërtojë një kopësht të ri në Librazhd.

“Lulzim, se sa i vendosur je ti e dinë të gjithë, po ndonjë provë për akuzat ndaj meje i'a dhe Prokurorisë? Se në fund nuk është në kazan që ndahet e vërteta, po më pas edhe në gjykatë për dëm moral dhe aty do të ta mas kokën mirë, se me lekët që do paguash si shpifës do rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd o pinok”, shkruan Balla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029082059860229
array(1) { ["section"]=> string(118) "reagon-balla-pas-deshmise-se-bashes-ne-prokurori-me-leket-qe-do-paguash-si-shpifes-une-do-rindertoj-nje-kopesht-137651" }