Reagon Basha pas deklaratës së Ramës: Asnjë investim për 11 vite në kopshtin zoologjik

Publikuar tek: politike, më 16:05 26-03-2015 Reagon Basha pas deklaratës së Ramës: Asnjë investim për 11 vite në kopshtin zoologjik

Pas deklaratës së Kryeministrit Edi Rama për kopshtin zoologjik ka reaguar kryetari i Bashkisë Lulzim Basha.

Rama betonizoi kopshtin zoologjik siç betonizoi të gjithë Tiranën, shprehet ai. “Për 11 vjet nuk u investua asnjë lekë dhe guxon që të flasë për kopshtin zoologjik pas 11 viteve”, thuhet në deklaratën e Bashkisë së Tiranës. “Rama është kryeministri më i paaftë në histori”, thotë kryetari i Bashkisë Lulzim Basha. Sipas tij, ishte vetë Rama ai që para 6 vitesh vuri kalin të bashkëjetojë me demin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086100101470947
array(1) { ["section"]=> string(90) "reagon-basha-pas-deklarates-se-rames-asnje-investim-per-11-vite-ne-kopshtin-zoologjik-7003" }