Reagon Basha për rrëzimin e helikopterit ku humbën jetën 2 pilotët: Tronditës pa masë

Publikuar tek: politike, më 18:55 06-04-2016 Reagon Basha për rrëzimin e helikopterit ku humbën jetën 2 pilotët: Tronditës pa masë

Reagon kreu i PD-së Lulzim Basha për rrëzimin e helikopterit. “Tronditës pa masë’’, është shprehur Basha.

Tronditës pa masë lajmi i aksidentit tragjik të helikopterit të Forcave te Armatosura ku humbën jetën kapiteni Florian Deliaj, togeri Donald Hoxha dhe ku mbeti i plagosur efektivi Gerald Baramuça.

I shpreh ngushëllimet më të sinqerta të afërmve dhe miqve të Florianit dhe Donaldit për rënien e tyre në detyrë, dhe uroj shërim të shpejtë për Geraldin. Jemi sot në krah të familjarëve të viktimave dhe burrave e grave në uniformë, në këtë ditë të vështirë për ta.”, ka komentuar ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091559886932373
array(1) { ["section"]=> string(90) "reagon-basha-per-rrezimin-e-helikopterit-ku-humben-jeten-2-pilotet-trondites-pa-mase-36993" }