Reagon Bleona: Marrëdhënia ime me grupin e produksionit të "YFSF" nuk ka qenë, nuk është, dhe nuk ka për të qenë ndonjeherë e tronditur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:17 13-09-2016 Reagon Bleona: Marrëdhënia ime me grupin e produksionit të

Ditën e djeshme Bleona Qereti u bë lajm në të gjitha portalet pas komentit që la në foton e Rozana Radit e cila tashmë është skenariste e "Dance With Me".

"Do na i jepni ato 2 mijë eurot apo të bërtasim ne?" mjaftoi vetëm kjo pyetje për të bërë ‘lëmsh’ mediat, ndërkohë që sot Bleona ka reaguar nëpërmjetë një statusi ku sqaron situatën.

“Nuk I kuptoj " telenovelat turke" qe "THUREN" mbi nje koment timin me mikeshen time te ngushte Rozana Radi. 
Nese nuk ju kujtohet po ja u kujtoj une!!!!
Rozana me ka imituar ne YFSF ku une "kerkoja" 20 million $ per karrieren - dhe duke qene qe dje ishte premiera e shfaqes , ne vend qe une ta uroja " officiaisht", une me shaka I kam kujtuar frazen "ku jane leket e mia" - qe eshte thjesht nje batute e jona- dhe me qellim vura nje cmim qesharak 2.000EU PIKERISHT QE TE MOS KEQKUPTOHEJ!!! 
Nuk e kuptoj si mund te shkoje njeriu te fleje, dhe te cohet ne mengjes, e te gjeje nje "film" te prodhuar, te montuar dhe te shitur -BRENDA NATE- me njerez qe nuk jane fare pjese, as e komentit, as qe ju eshte permendur emri apo accounti I tyre !!! 
Per te gjithe ata "qe nuk I zuri gjumi mbreme": 
MARREDHENIA IME ME ZONJEN E MADHE VERA GRABOCKA, DHE NE PERGJOTHESI ME GRUPIN E PRODUKSIONIT TE "YFSF" NUK KA QENE, NUK ESHTE, DHE NUK KA PER TE QENE NDONJEHERE E TRONDITUR!!!! 
KJO MARREDHENIE SHKON SHUME HERE ME SHUME PERTEJ " FINANCAVE!!! 
RESPEKT MAKSIMAL PER TELEVIZIONIN KLAN ME TE CILIN UNE JAM RRITUR DHE PER STAFIN E TIJ!!!” shkruan Bleona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025368928909302
array(1) { ["section"]=> string(136) "reagon-bleona-marredhenia-ime-me-grupin-e-produksionit-te-yfsf-nuk-ka-qene-nuk-eshte-dhe-nuk-ka-per-te-qene-ndonjehere-e-tronditur-52780" }