Reagon e indinjuar Grida Duma për foton: Diçka shumë e shëmtuar, dihej që s’isha unë

Publikuar tek: politike, më 18:34 29-05-2015 Reagon e indinjuar Grida Duma për foton: Diçka shumë e shëmtuar, dihej që s’isha unë Grida Duma, kandidate për kryebashkiake

Kandidatja e PD Grida Duma ka reaguar për herë të parë pas publikimit të një fotoje të këngëtares polake e cila iu servir publikut nga disa media dhe rrjetet sociale si të ishte e Grida Dumës.

Duma përmes një telefonate bërë më “Javanews” është shprehur e indinjuar për faktin që disa media nxituan ta publikojnë këtë lajm të pavërtetë.

“Kjo ishte diçka shumë e shëmtuar që u bë. Ishte mëse e dukshme që nuk isha unë në foto, qoftë nga fotografia apo edhe vendi”, ka thënë kandidatja duke kërkuar një standart tjetër e profesional nga media.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006152868270874
array(1) { ["section"]=> string(88) "reagon-e-indinjuar-grida-duma-per-foton-dicka-shume-e-shemtuar-dihej-qe-s-isha-une-12247" }