Reagon edhe Xherdan Shaqiri për pranimin në UEFA, “mbytet” nga komentet e tifozëve

Publikuar tek: sport, më 16:46 03-05-2016 Reagon edhe Xherdan Shaqiri për pranimin në UEFA, “mbytet” nga komentet e tifozëve Foto e postuar nga Xherdan Shaqiri

Futbollisti i Stoke City, Xherdan Shaqiri ka reaguar për pranimin e Kosovës në UEFA. Ashtu si edhe shqiptarët e tjerë të skuadrës së Zvicrës, Shaqiri ka uruar shkurtimisht vendin e tij të lindjes, pa dhënë mundësinë e interpretimit.

“Urime Kosovë nga zemra pranimin në Uefa”, shkruan Shaqiri në shqip, anglisht dhe gjermanisht.

Por, komentuesit e shumtë në profilin e tij kërkojnë që t’i bashkohet Përfaqësueses së Kosovës. Ata i kujtojnë edhe votën kundër të Federatës Zviceriane në UEFA, që sipas tifozëve nuk mund të kalojë pa reagim nga futbollistët shqiptarë që luajnë për atë shtet.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090529918670654
array(1) { ["section"]=> string(85) "reagon-edhe-xherdan-shaqiri-per-pranimin-ne-uefa-mbytet-nga-komentet-e-tifozeve-39371" }