Reagon Gjimshiti pas përjashtimit: Meritoj më shumë

Publikuar tek: sport, më 10:12 01-06-2016 Reagon Gjimshiti pas përjashtimit: Meritoj më shumë

Traineri i Kombëtares Shqiptare, Gianni de Biasi ka publikuar dje listën e përbërë nga 23 futbollistë e cila ka lënë jashtë 4 prej tyre, ndër ta edhe Berat Gjimshiti.

Pas vendimit lojtarët kanë lënë hotelin në Austri dhe janë ndarë nga ekipi.

Menjëherë pas vendimit të trajnerit ka reaguar futbollisti Berat Gjimshiti i cili shkruan: “Ndonjëherë jeta nuk ta jep atë që don, jo sepse nuk e ke meritu, sepse meriton ma shumm! Gjith çunave i uroj suksese në Francë”.

berati1236.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020749092102051
array(1) { ["section"]=> string(56) "reagon-gjimshiti-pas-perjashtimit-meritoj-me-shume-42096" }