Reagon Jonida Maliqi pas publikimit të fotos së bujshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:24 01-09-2016 Reagon Jonida Maliqi pas publikimit të fotos së bujshme

Reagon Jonida Maliqi për herë të parë pas publikimit të fotos së bujshme ku evidentohej transformimi i saj ndër vite përmes ndërhyrjeve të kirurgjisë plastike.

Jonida ka preferuar mos merret me zërat kritikë por të japë një formulë lidhur me mënyrën për të qenë i lumtur duke përdorur “7 çelësat e jetës”. Ndër të tjera, në "formulën" e publikuar nga këngëtarja është edhe “të jetuarit thjeshtë”. Fansat e pyesin Jonidën: “Po ti pse nuk e përdor çëlësin e 5-të?”

Megjithatë këngëtarja nuk është shqetësuar për këtë koment dhe as për të tjerat bërë në rrjetet sociale duke u mjaftuar me këtë “formulë” si përgjigje për të gjithë. 

reagon.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26254487037659
array(1) { ["section"]=> string(61) "reagon-jonida-maliqi-pas-publikimit-te-fotos-se-bujshme-51555" }