Reagon për herë të parë Edi Rama për pasurinë e Alfred Pezës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:54 16-01-2017 Reagon për herë të parë Edi Rama për pasurinë e Alfred Pezës

Reagon për herë të parë kryeministri Edi Rama për pasurinë e deputetit socialist Alfred Peza.

Pyetur në facebook, nga një komentues që i sillte në vëmendje shefit të kabinetit 1 miliard lekët e deputetit, Rama është përgjigjur duke e justifikuar kështu:

“Po te degjosh Shqupin keshtu eshte, miliarda nga te kater anet, po fakti eshte se te ardhurat e Alfred Pezes nuk jane shtuar aspak qekur ka hyre ne politike dhe kete e tregon qarte deklarata e pasurise! Po me ke te flasesh, me kengetaret apo me spektatoret e Shqupit?!”

alfred.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16585397720337
array(1) { ["section"]=> string(66) "reagon-per-here-te-pare-edi-rama-per-pasurine-e-alfred-pezes-65695" }