Reagon policia bashkiake: Nuk e dhunuam por e ndihmuam gruan që i ra të fikët në Laprakë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 26-01-2017 Reagon policia bashkiake: Nuk e dhunuam por e ndihmuam gruan që i ra të fikët në Laprakë

Menjëherë pas lajmit se një gruaje që shiste fruta-perime i ra të fikët pas përplasjes me punonjësit e policisë bashkiake ka reaguar policia bashiake.

Sipas policisë gruaja jo vetëm që nuk është dhunuar, por është ndihmuar nga punonjësit e policisë.

Në videon e publikuar nga “Nisma Thurje”, shihet se si gruaja është rrethuar nga qytetarë që i vijnë në ndihmë, por edhe nga punonjësit e bashkisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vijon dorëzimi vullnetar i armëve, në 24 orë dorëzohen 29 armë dhe 2225 fishekë
Shqipëria ndër 8 destinacionet turistike që duhen vizituar këtë verë, agjensitë e udhëtimeve reklamë Sarandës (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.01097297668457
array(1) { ["section"]=> string(93) "reagon-policia-bashkiake-nuk-e-dhunuam-por-e-ndihmuam-gruan-qe-i-ra-te-fiket-ne-laprake-66731" }