Reagon Shkëlzen Gashi dhe lëshon një mesazh plot shpresë

Publikuar tek: sport, më 20:10 11-06-2016 Reagon Shkëlzen Gashi dhe lëshon një mesazh plot shpresë

Shkëlzen Gashi, lojtari i kombëtares që ishte aq shumë pranë golit në minutat e fundit të ndeshjes me Zvicrën që u mbyll me rezultatin e ngushtë 0-1 ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social.

Mesazhi i gashit është plot optimizëm e shpresë.

“Të dashur Tifozë!
Shumë Faleminderit për ndihmen tuaj të madhe. Faleminderit Shumë! Ne u munduam deri ne sekonden e fundit për të shenuar Golin e barazimit. Megjithëse ishim dhe nje Lojtar mangët dhe nuk u spërblyem! Ne provojmë që të japim gjithmonë më të mirën. Tani duhet të shohim të ardhmen, të fokusohemi në ndeshjen tjetër.‪#‎Gashi‪#‎Euro2016‪#‎SG11”, shkruan futbollisti i kombëtares në faqen zyrtare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023384094238281
array(1) { ["section"]=> string(62) "reagon-shkelzen-gashi-dhe-leshon-nje-mesazh-plot-shprese-43213" }