Reagon tezja trashëgimtare e foshnjes më të famshme në Shqipëri (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:04 13-12-2016 Reagon tezja trashëgimtare e foshnjes më të famshme në Shqipëri (FOTO)

Disa lindin të famshëm, dhe për fëmijën e Sara Hoxhës është shkruar në media që pa ardhur në jetë.

London Noor Liҫo është vogëlushi që solli gëzimin në familjen Hoxha. Tezja e madhe e London-it, Lori Hoxha ka reaguar vetëm pak minuta më parë me një deklaratë tepër prekëse për nipin e parë të familjes.

“Lumtuaria ime më e madhe! Faleminderit Zot! Mirë se erdhe DRITË”,-shkruan Lori teksa ka postuar një foto duke i shtrënguar dorën të motrës.

lori_hoxha.jpg

 Po ashtu nuk ka nguruar të urojë edhe i dashuri i Lorit, Vis Bajraktari me anë të një fotoje me emrin e London Noor Liços. 

bbcd32a953979b5f3f159b2f48b7d40d.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.2563099861145
array(1) { ["section"]=> string(74) "reagon-tezja-trashegimtare-e-foshnjes-me-te-famshme-ne-shqiperi-foto-62554" }