Reagon Trump pas masakrës në Francë: Një tjetër sulm i tmerrshëm, situata sa vjen dhe po përkeqësohet

Publikuar tek: bota, më 09:25 15-07-2016 Reagon Trump pas masakrës në Francë: Një tjetër sulm i tmerrshëm, situata sa vjen dhe po përkeqësohet

Kandidati republikan për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar pas sulmeve në Nice të Francës.

“Një tjetër sulm terrorist, këtë herë në Nice të Francës. Shumë të vdekur dhe të plagosur. Kur do të mësojmë? Është duke u bërë edhe më keq”, shkruanTrump në Twitter.

Më tej ai ka shtuar se pas këtyre sulmeve ai ka anuluar konferencën për shtyp.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011883020401001
array(1) { ["section"]=> string(105) "reagon-trump-pas-masakres-ne-france-nje-tjeter-sulm-i-tmerrshem-situata-sa-vjen-dhe-po-perkeqesohet-46661" }