Real Madrid dhuron spektakël, Benzema shënon pas një aksioni fenomenal

Publikuar tek: sport, më 07:01 12-08-2018 Real Madrid dhuron spektakël, Benzema shënon pas një aksioni fenomenal

Real Madrid dhe Milan luajtën në “Santiago Bernabeu”, e vlefshme për trofeun “Santiago Bernabeu”.

Madrilenët kanë kaluar në avantazh shumë shpejt me anë të një goli të shënuar nga Benzema, por Milan është përgjigjur me anë të Higuain, i cili ka shënuar një gol shumë të bukur nga zona e rreptësisë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.070805072784424
array(1) { ["section"]=> string(76) "real-madrid-dhuron-spektakel-benzema-shenon-pas-nje-aksioni-fenomenal-130856" }