Real Madrid kërkon 'yllin' e Juventusit, gati 120 milionë euro

Publikuar tek: sport, më 23:51 12-02-2019 Real Madrid kërkon 'yllin' e Juventusit, gati 120 milionë euro

Paolo Dybala nuk po kalon një moment të mirë te Juventusi. 

Në disa prej ndeshjesh argjentinasi është lënë në stol nga trajneri Allegri dhe kjo gjë duket se nuk i ka përlqyer shumë lojtarit. Sipas asaj që raporton “AS” Real Madrid është i gatshëm të paguajë 120 milionë euro për shërbimet e tij.

Madrilenët po përgatiten për revolucion gjatë merkatos së verës dhe Dybala është në listën e presidentin Florentino Perez. Për lojtarin interes ka shfaqur dhe Interi, por edhe disa skuadra nga Premier League. Merkato e verës pritet të jetë e nxeht për argjentinasin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03481388092041
array(1) { ["section"]=> string(66) "real-madrid-kerkon-yllin-e-juventusit-gati-120-milione-euro-152564" }