Realizoi setin nudo, fansat ‘gozhdojnë’ moderatoren e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:41 23-03-2018 Realizoi setin nudo, fansat ‘gozhdojnë’ moderatoren e njohur Moderatorja Myleene Klass

Pak kohë më parë ajo realizoi një set me foto totalisht nudo dhe arsyeja ishte promovimi i programit të saj, i cili rinisi transmetimin.

Bëhet fjalë për amerikanen Myleene Klass, e cila që pas publikimit të fotove nuk po gjen qetësi nga kritikat.

40 vjeçarja kësaj rradhe nuk ka zgjedhur të heshtë, por ka pranuar përpara të gjithëve se ky vendim ishte i producentit të emisionit dhe nuk është penduar fare që arriti të realizonte projektin.

Ajo është shprehur ashpër, duke shkruajtur se kurrë nuk i ka interesuar mendimi i të tjerëve dhe as tani nuk i intereson më.

nintchdbpict000393986720.jpg

nintchdbpict000383881882.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ema Andrea: Edhe mua më kanë ngacmuar seksualisht
Enca publikon klipin e re, ÇMEND rrjetin me skenat super të nxehta »
Article Logic
Execution time: 0.013692855834961
array(1) { ["section"]=> string(64) "realizoi-setin-nudo-fansat-gozhdojne-moderatoren-e-njohur-114312" }