Rebelohet Etrit Berisha, refuzon kamerat e intervistat, ikën i inatosur nga Elbasan Arena

Publikuar tek: sport, më 23:45 12-11-2016 Rebelohet Etrit Berisha, refuzon kamerat e intervistat, ikën i inatosur nga Elbasan Arena Momenti i perplasjes se portierit Etrit Berisha me lojtarin izraelit Eran Zahavi

Etrit Berisha është njeriu i ndeshjes së sotme kundër Izraelit, që Shqipëria e humbi turpshëm 0 me 3 në Elbasan Arena. 

Por Berisha, portieri i kombëtares shqiptare, është njeriu që ndikoi negativisht në këtë ndeshje. Pikërisht në momentin kur Shqipëria ishte me 10 lojtarë dhe një gol të realizuar me penallti, portiere bën një veprim aspak sportiv me një lojtar të Izraelit.

Dhe pikërisht, kur Shqipëria kishte dalë në një kundërsulm në portën kundërshtare. Megjithatë, ai nuk ka pranuar të sqarojë askënd se pse kishte këtë sjellje josportive në fushë. Dhe për më tepër, edhe atë jashtë fushe me inatin e treguar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070469379425049
array(1) { ["section"]=> string(93) "rebelohet-etrit-berisha-refuzon-kamerat-e-intervistat-iken-i-inatosur-nga-elbasan-arena-59346" }