Rebelohet gazetarja sportive Hygerta Sako me De Biasin: Si mund të iki nga TV pa përshëndetur, paguhen lekë

Publikuar tek: sport, më 23:11 12-11-2016 Rebelohet gazetarja sportive Hygerta Sako me De Biasin: Si mund të iki nga TV pa përshëndetur, paguhen lekë Hygerta Sako ne studion e improvizuar ne Elbasan Arena

Hygerta Sako, gazetarja e TVSH sërish kritikoi publikisht trajnerin Gianni de Biasi për mënyrën sesi iku nga intervista me TVSH pa përshëndetur. Nuk është hera e parë që nga TVSH ka ankesa për sjelljen e trajnerit, raporton newsbomb.al

“Në fakt Denis (I drejtohet përkthyesit) do të doja të pyesja De Biasin se pse nuk respekton televizionin që paguan para dhe ekskluzivitetin për transmetimin e kësaj ndeshjeje…Nuk është hera e parë që e bën këtë gjë. Ai mund të përshëndesë edhe në italisht dhe ne do ta kuptojmë këtë gjë, por ai ikën nga intervista pa e përfunduar atë” tha moderatorja e emisionit sportiv të TVSH, në mënyrë direkte, live, nga studio e improvizuar në Elbasan Arena.

Ankesa është paraqitur edhe për ndeshjen e fundit kur luajti kombëtarja shqiptare, raporton newsbomb.al

tvsh1

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18621706962585
array(1) { ["section"]=> string(111) "rebelohet-gazetarja-sportive-hygerta-sako-me-de-biasin-si-mund-te-iki-nga-tv-pa-pershendetur-paguhen-leke-59344" }