Rebelohet këshilltari i Tahirit: Nuk mund t’i kërkosh dorëheqje simbolit të suksesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:10 11-03-2017 Rebelohet këshilltari i Tahirit: Nuk mund t’i kërkosh dorëheqje simbolit të suksesit

Sfidoi dinamikën e zhvillimeve më të fundit politike ministri i Brendshëm Saimir Tahiri që përmes një statusi në rrjetin social Facebook pohoi se nuk i ka kërkuar njeri dorëheqjen dhe as është dorëhequr deri më tani duke lënë të nënkuptohet se vetë ai s’ka asnjë motiv për t'u dorëhequr.

Sakaq, ka reaguar edhe këshilltari i ministrit Tahiri, Erlis Hereni i cili ndërsa shpërndan postimin e ministrit thotë se nuk mund t'i kërkohet dorëheqje atij që ai e cilëson si “simbol të suksesit”.

reb.jpg

Lexo edheDorëhiqen edhe 7 ministra të tjerë, përfshirë Beqajn, Kodhelin, Bushatin dhe Nikollën

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091431140899658
array(1) { ["section"]=> string(89) "rebelohet-keshilltari-i-tahirit-nuk-mund-t-i-kerkosh-doreheqje-simbolit-te-suksesit-71564" }