Rebelohet kryebashkiaku dhe u kthehet qytetarëve: Ju më bëni habi... Çfarë problemi keni?! (E PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:56 28-03-2017 Rebelohet kryebashkiaku dhe u kthehet qytetarëve: Ju më bëni habi... Çfarë problemi keni?! (E PLOTË)

Kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës Beqir Nuredini (Bushi) është indinjuar nga komentet e qytetarëve ne profilin e tij te "facebook-ut".

Pas postimin të tij të fundit në rrjetin e tij social ku tregon projektet e tij më të reja për investime, ndjekësit kanë shpërthyer në reagime. Një qytetar i ka kërkuar kryebashkiakut të tij shtrimin e rrugëve të Rrogozhinës në vend që të shtrojë rrugët periferike.

Një gjë e tillë duket se e ka revoltuar shumë kryebashkiakun 31-vjeçar që iu është kundërpërgjigjur menjëherë duke thënë se ndonjëherë qytetarët e vet e habisin.

REPLIKAT:

KOMENTUESI: Para zgjedhejeve shtrohen rruget gjitha mbas zgjedhjeve harrohen te gjitha

O kryetar ....

Fillo ben ndonjë gjë...para votimeve..mos bon bla ke tallalli

Sa her me rrena po e mbani popullin si PS dhe PD

KRYEBASHKIAKU: Ndonjehere me beni habi...!

Cfare problemi keni ju me inevstimet dhe rruget qe po behen???

Ne 20 muaj kemi terhequr 10 here me shume investime se ne 15 vitet e shkuara te mara sebashku.

Cdo gje ka nevoje per kohen e vete...

Premtimet e dhena eshte e sigurt qe do te mbahen!

bushi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029640913009644
array(1) { ["section"]=> string(98) "rebelohet-kryebashkiaku-dhe-u-kthehet-qytetareve-ju-me-beni-habi-cfare-problemi-keni-e-plote-73383" }