Reduktimi i tarifës së shkollës, Rama jep NJOFTIMIN: Studentët duhet të dorëzojnë dokumentacionin në këto data

Publikuar tek: aktualitet, më 15:18 08-01-2019 Reduktimi i tarifës së shkollës, Rama jep NJOFTIMIN: Studentët duhet të dorëzojnë dokumentacionin në këto data

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për protestën e studentëve dhe reduktimin e tarifave për studentët.

Rama ka publikuar njoftimin që të gjithë studentët në datën 9 janar duhet të dorëzojnë dokumentacionin e nevojshëm për të përfituar reduktimin e e tarifës së shkollimit, ndërkohë që në datën 10 janar mblidhet dokumentacioni për studentët me trajtim financiar.

'Po! Saktë (Studentët në çdo universitet duhet të kërkojnë ekzaktësisht këtë njoftim dhe asgjë më shumë, asgjë me pak)', shkruan Rama krahas njoftimit.

uilp.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Priten reshje bore dhe temperatura shumë të ulëta, ARRSH apel shoferëve: Vendosni gomat dimërore
Minus 12 gradë në Bulqizë, shkolla, kopështi dhe spitali pa ngrohje »
Article Logic
Execution time: 0.012099027633667
array(1) { ["section"]=> string(115) "reduktimi-i-tarifes-se-shkolles-rama-jep-njoftimin-studentet-duhet-te-dorezojne-dokumentacionin-ne-keto-data-147965" }